Návrat do Vánoc a poděkování sponzorům dětského oddělení

Nemoc stejně jako neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. A bohužel se nevyhýbá dětem ani v čase Vánoc.

Abychom malým pacientům a jejich blízkým zpříjemnili pobyt na našem oddělení, zdobíme vždy již v prvním adventním týdnu vánočně chodby a ambulance. Každoročně nám pomáhá firma Lesy a parky Trutnov s.r.o., která nás letos potěšila překrásnou jedličkou.

Pod stromkem se ukrývalo překvapení v podobě hraček a DVD od dárců, kteří si nepřáli být jmenováni. Nesmíme ani letos zapomenout poděkovat všem, kteří po celý rok nosí na naše oddělení hračky, puzzle, knihy, oblečení, DVD nebo třeba vánoční ozdoby. Vše vždy využijeme pro naše děti a jejich doprovody, pravidelně doplňujeme hračky na hernách, pokojích dětského oddělení a ambulancích.

Veliký dík patří též za nemalé finanční sponzorské dary. V tomto roce z nich byly zakoupeny čtyři nové televizory, které jsou již na pokojích dětí. Všech darů si velmi vážíme a ještě jednou děkujeme.

Děti a učitelky ze školy při nemocnici a zaměstnanci dětského oddělení.