Novinky v nabídce občerstvení přímo v nemocnici

Trutnovská nemocnice změnila provozovatele nemocničního bufetu, který se nachází v budově jídelny. Nově je jím společnost Pekárny a cukrárny Náchod a.s., která sebou přinesla novinky. Zákazníci se setkávají s takovým rozsahem sortimentu, jaký má nový provozovatel i jinde, a pořídí jej za stejné ceny. V příjemném prostředí bufetu s možností posezení zakoupíte čerstvé pečivo, chléb a cukrářské výrobky, nová je nabídka drogistického a papírenského zboží. Touto nabídkou jsme vyšli vstříc našim zaměstnancům, kteří můžou svůj rodinný nákup pořídit přímo v nemocnici. Nakoupit domů si mohou návštěvy pacientů a samotní pacienti včetně těch, kteří právě odcházejí do domácího ošetření.

Nový sortiment potravinových i nápojových automatů Novou nabídku daleko širšího sortimentu kávy i občerstvení sebou přinesla změna provozovatele nápojových automatů a automatů s občerstvením. Návštěvníci i pacienti zde najdou nabídku cukrovinek, obložených baget a slazených i neslazených nápojů.