Nový náměstek pro léčebnou a preventivní péči v trutnovské nemocnici

Náměstkem ředitele pro léčebnou a preventivní péči Oblastní nemocnice Trutnov je od ledna 2015 MUDr. Zdeněk Stránský, který je zároveň posilou lékařského týmu na oddělení gynekologicko-porodnickém. Vystřídal tak dosavadního náměstka MUDr. Miroslava Nývlta, kterému vedení nemocnice děkuje za odvedenou práci v této pozici.

Nový náměstek Zdeněk Stránský je také nově kontaktní osobou pro média za Oblastní nemocnici Trutnov. Ve své práci na úseku vedení léčebné a preventivní péče se chce zaměřit na stabilizaci lékařů, generační rovnováhu a na racionalizaci nákladů a příjmů jednotlivých oddělení nemocnice.

Zdeněk Stránský v letech 1981 – 95 pracoval v krajské nemocnici v Pardubicích, do roku 2009 byl jednatelem nemocnice Partus Pardubice. Od roku 2013 byl primářem PG oddělení ve vrchlabské nemocnici, následně pak zástupcem primáře v Panochově nemocnici v Turnově.