Pacienti bez registrujícího lékaře - předepisování léků AKTUALIZOVÁNO

Vážení pacienti,
Oblastní nemocnice Trutnov reaguje na stávající uzavření ambulancí několika praktických lékařů v našem regionu a v rámci svých legislativních možností DOČASNĚ nabízí pro PACIENTY BEZ REGISTRUJÍCÍCHO LÉKAŘE pomoc u chronické farmakoterapie (předepisování opakovaných léků).

Na tel. 499 866 499 bude dostupnost v následujícím rozsahu:

• Každý všední den (do odvolání) od 7:00 do 11:30 hodin a od 12:00 do 14:00

Pro další dny bude určeno jiné telefonní číslo a časový rozsah dle skutečného zájmu o tuto službu.
Jedná se o službu pouze pro pacienty, kteří mají dlouhodobou farmakoterapii. Nejdříve bude TELEFONICKY přijata žádost o předepsání léku, dále bude klinickým farmaceutem zkontrolován skutečný rozsah stávající farmakoterapie v Centrálním úložišti elektronických receptů a následně bude lékařem vystaven a zaslán nový e-recept. Zaslání by mělo proběhnout do 48hodin od přijetí žádosti.

Dále nemocnice rozšiřuje DOČASNĚ pro následující týdny lékařskou pohotovostní službu pro akutní případy dominantně pacientů BEZ REGISTRUJÍCÍHO LÉKAŘE. Ambulance bude v prostoru stávající LPS (vedle lékárny), která je v provozu o víkendech.

v pátek od 7:00 do 11:30 a od 12:00 do 14:00
v pondělí od 7:00 do 11:30 a od 12:00 do 17:00