Poděkování na dětské odd.

Na dětské oddělení dorazila další krásná poděkování :) Děkujeme!

Vážená paní primářko,

chtěli bychom Vám s manželem touto cestou ještě jednou mnohokrát poděkovat za lékařskou péči, kterou jste poskytla našemu malému synkovi v únoru 2019. Přijeli jsme s rozjetou laryngitidou. Právě Váš lidský přístup a samozřejmě profesionalita dokázala mě, matku, uklidnit, vše se větším klidu zvládnout a být tu jen pro syna. Jste člověk na pravém místě a svou práci děláte sakra dobře! Přijměte od nás vřelé pozvání do SAFARI PIVOVARU ve Dvoře Králové nad Labem jako skutečně zlomové poděkování za pomoc, kterou jste našemu synovi poskytla.

Vážená paní doktorko,

dodatečně Vám chceme s manželem poděkovat za ošetření a následné léčení našeho malého synka v únoru 2019. Byla jste skvělá!

Milé sestřičky,

dodatečně od nás přijměte upřímné poděkování za péči o našeho malého synka v únoru 2019! Přejeme vám co nejméně nemocných pacientů a hodně klidných služeb.

S pozdravem a přáním hezkých nadcházejících jarních dnů,

rodiče malého J. M.