Poděkování na oddělení ortopedie a rehabilitace

Dobrý den,

již podruhé v průběhu 10 měsíců jsem byl hospitalizován v Oblastní nemocnici Trutnov a.s. V obou případech se jednalo o plánovanou operaci – TEP kolenního kloubu.

Chtěl bych touto cestou poděkovat za odbornou péči, které se mě vždy dostalo. To platí o oddělení ortopedie, ale i rehabilitace. Na obou odděleních jsem se setkal s vysokou profesionalitou, a to od primářů oddělení až po pomocný zdravotnický personál. Dobrá informovanost a příjemné prostředí je tam samozřejmostí, se kterou se bohužel nesetkáváme všude.

A to vše je umocněnou výbornou kuchyní, která si zaslouží pochvalu a poděkování zvlášť.

Bydlím po celý svůj život v Hradci Králové, a jsem i svým způsobem Hradeckým patriotem, ale pokud bych potřeboval – a já doufám že nebudu – další ortopedický odborný zákrok, tak bych znovu volil jen nemocnici v Trutnově.

H. K.