Poděkování na rehabilitaci a ortopedii za péči

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velký dík a pochvalu za vzornou péči rehabilitačního centra, kde mě rozcvičovali po mé operaci TEP kyčle. Děkuji paní primářce MUDr. Ivaně Uiberlayové a jejímu lékařskému týmu včetně sestřiček a jejímu jedinému mužskému zástupci zřízenci Vaškovi, který je veselý a dává dobrou náladu, kterou pacienti tolik potřebují.

Zvlášť chci vyzdvihnout velmi profesionální přístup k samotnému rozcvičování se skvělou fyzioterapeutkou " Karlou ". Je úžasná, pracuje velmi jistě a přitom citlivě. Pomůže i dobrým slovem a má velké pochopení.

Všichni jsou skvělí a mám na ně ty nejlepší vzpomínky.

Můj dík patří též ortopedickému oddělení v čele s panem primářem MUDr. Petrem Pátkem, kde moje operace TEP kyčle proběhla. Obzvlášť děkuji panu MUDr. Milanovi Krumphanzlovi za péči, kterou mi věnoval při mých pooperačních potížích.

Děkuji všem i za psychickou podporu.

Spokojená pacientka Miluše Dytrychová

Foto je ilustrační, pořízené v ONT