Kariéra v trutnovské nemocnici

Zaměstnanecké benefity

Stabilizační odměny

Dle pracovní pozice až 60 000 Kč.

  • praktická sestra 15 000 Kč
  • všeobecná sestra 20 000 – 40 000 Kč dle oddělení
  • lékař až 60 000 Kč

Odměna může být vyplacena již po zkušební době – po třech měsících. Podmínkou vyplacení stabilizační odměny je setrvání v pracovním poměru alespoň 18 měsíců. V případě zkráceného úvazku se částka alikvótně krátí.

Týden dovolené navíc

Každý zaměstnanec má u nás 25 dní dovolené.

Příspěvek na závodní stravování

V naší jídelně máte na výběr z 5ti jídel. Je také možné domluvit se individuálně při nutnosti dodržování určité diety. Zaměstnavatel hradí polovinu ceny za oběd. Částka k úhradě pro zaměstnance je tedy 27 – 29 Kč.

Příspěvek na pojištění

Zaměstnavatel přispívá na penzijní, nebo životní pojištění částkou až 600 Kč.

Vzdělávání

Zaměstnavatel umožňuje a podporuje další vzdělávání pracovníků. Formou akreditovaných kurzů a školení, specializačním studiem (např. ARIP), přípravou lékařů k atestaci, sanitářským kurzem atd. Podporujeme své zaměstnance ve zvyšování vzdělání na všech pracovních pozicích.

Ubytování

Nabízíme ubytování v blízkosti nemocnice, jedná se o jednolůžkové pokoje s kuchyňkou a sociálním zařízením. Pokoj je vybaven nábytkem, dvouplotýnkovým vařičem a lednicí. Cena ubytování je celkem 4 450 Kč/měsíc.

Účet u ČSOB

Zaměstnanci, kteří mají osobní účet u ČSOB mají vedení účtu zdarma.

Benefitní karty

Zaměstnanci obdrží benefitní kartu, na kterou se jim každé 3 měsíce přičte částka 500 Kč. Tuto kartu mohou využít na volnočasové aktivity, do lékáren apod. Seznam všech partnerů je k nahlédnutí na webových stránkách poskytovatele této služby.

MUDr. Alena Kopecká

lékařka
náměstek LPP
Lékařský pokoj+420 499 866 248

Bc. Tereza Dudáčková

Trutnov, město draka

Město Trutnov ležící v podhůří Krkonoš je pomyslnou východní bránou do našich nejvyšších hor. Od počátků své existence se na vývoji města podepsaly požáry, dobývání husitským vojskem, morové epidemie, bitva 1866 i povodně. Vyrostlo však z něho půvabné jednatřicetiti­sícové centrum podkrkonošského regionu.

Podle jedné verze založil město pán z Trautenbergu, podle jiné rytíř Trut, když svedli vítězný souboj se zde sídlícím drakem. Tohoto bájného tvora potkáte na mnoha místech Trutnova – v létě na věži Staré radnice, v Dračí uličce, či v městském parku.

Trutnov se může pyšnit mnoha historickými a architektonickými památkami. Dnešní Krakonošovo náměstí lemují renovované domy s rysy baroka, empíru a klasicismu. Dominantou náměstí je Krakonošova kašna z roku 1892, z níž město i rodné hory obhlíží vládce hor Krakonoš.

Město nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití. V jeho centru naleznete Galerii draka, dále se zde nachází Muzeum Podkrkonoší v Trutnově, které neustále připravuje poutavé výstavy vztahující se k historii nejenom Trutnova, ale i jeho okolí. Galerie města Trutnova je pak zaměřena na prezentaci moderního a současného umění. Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas – UFFO je trutnovským divadlem, kde lze shlédnout to nejlepší, co současné divadelní scény z celé republiky nabízejí. Milovníci sportu pak jistě ocení rozmanité sportovní zázemí. V Trutnově se nachází letní koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, atletický a fotbalový stadion, bikepark a v nedalekých lesích také síť terénních stezek pro horská kola Trutnov trails.

V blízkém okolí Trutnova lze také nalézt řadu zajímavých míst – například dělostřelecká pevnost Stachelberg, obr mezi pevnostmi z roku 1938. V její těsné blízkosti se nachází rozhledna Eliška, která nabízí pohled na okolní krajinu. S trochu jinou etapou dějin města pak návštěvníky seznamuje naučná stezka Po stopách války 1866 – Den bitvy u Trutnova 27. 6. 1866.