Přišlo nám psaní: Moc ráda bych poděkovala za organizaci a práci vaší nemocnici

V polovině srpna jsem byla nucena navštívit pohotovost a velmi mile mne překvapilo, jak skvěle vše fungovalo. V podvečer jsem začala mít ukrutné bolesti v podbřišku a protože zánět močových cest absolutně neznám, velmi mne to zaskočilo a vyděsilo. Bylo to během pár hodin a neměla jsem jak situaci vyřešit. Jsem s třemi dětmi v ozdravovně v Peci pod Sněžkou a nebylo pro mne myslitelné, abych se dostala večer sama na pohotovost.

Byla jsem opravdu na pokraji sil a nebýt milé paní na lince 155, dále pak milé paní na dispečinku ve vaší nemocnici, milého a ochotného řidiče, který pro mne přijel do 1000m.n.m. a odvezl mne na pohotovost Interny, kde byla opět neuvěřitelně milá sestra a stejně milá paní doktorka – nevím, jak bych to zvládla.

Obvykle jsem sama svým pánem, v Praze mám auto a během 10 minut jsem tam, kde potřebuji. Tato situace pro mě byla nezvyklá a jen s pomocí vašich zaměstnanců jsem to nakonec v poklidu zvládla.

Děkuji moc za vaši péči a velmi si cením našeho zdravotnictví. Moc dobře si uvědomuji, že je to vždy o lidech a to, že jsem narazila na všech postech na milé a usměvavé lidi značí, že snad i vedení nemocnice bude v pořádku :-).

Neznám jméno ani jednoho člověka, se kterým jsem včera přišla do styku (po telefonu, nebo osobně). Ale všem moc děkuji!!!

Pracuji jako asistent režie a jsem zvyklá mít vždy vše pod kontrolou. Tady to šlo mimo mne a přesto to dobře dopadlo.

Děkuji za Vaši práci!

Tereza Vítková Jechová as. režie Sama doma Česká televize Praha