V celostátním hodnocení nemocnic máme třetí místo

Oblastní nemocnice Trutnov získala třetí místo v kategorii Bezpečnost a spokojenost zaměstnanců nemocnic v hodnocení celostátního projektu Nemocnice ČR 2015. Měření organizuje HealthCare Institute a cílem je sestavit žebříček nemocnic České republiky dle míry bezpečnosti a také spokojenosti pacientů a zaměstnanců. Výstupy tohoto projektu slouží manažerům nemocnic, aby mohli snadněji pracovat na zkvalitnění zdravotní péče v České republice.

„Tohoto ocenění si velmi ceníme a děkujeme zaměstnancům za projevenou důvěru,“ uvedl ředitel Roman Koudele. Trutnovská nemocnice se hodnocení účastní pravidelně a letos bylo do projektu zapojeno 156 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky. Projekt bude pod názvem „Nemocnice ČR 2016“ pokračovat i v příštím roce a probíhat bude od 1. února do 31. srpna 2016. Děkujeme za vaše příští hlasy.

Zdenka Hanyšová Celá

A na jaké otázky naši zaměstnanci odpovídali (příklad)

Jaká je Vaše celková spokojenost jako zaměstnance této nemocnice? (v procentech spokojenosti, maximálně spokojen/a = 100%) Jak celkově hodnotíte tuto nemocnici jako atraktivního zaměstnavatele v regionu? Projevuje Váš nadřízený zájem vyslechnout si Váš názor (pracovní problém, léčebný postup, apod.)? Máte možnost se seberealizovat (využít své odbornosti, dosaženého vzdělání, specializace)? Jak hodnotíte vzájemnou spolupráci s Vaším nadřízeným? Jak hodnotíte vzájemnou spolupráci mezi Vámi a Vašimi kolegy?

a další otázky