Pomocný kuchař do stravovacího provozu

Oblastní nemocnice Trutnov a.s. přijme zaměstnance na pracovní pozici pomocný kuchař/pomocná kuchařka do stravovacího provozu.

Pracovní náplň:

• připravuje snídaně, svačiny a studené večeře podle rozpisu stravy na oddělení z denního jídelníčku,
  • podílí se na úklidu kuchyně,
  • vykonává pomocné kuchařské práce,
  • pomáhá při mytí nádobí.

Místo výkonu práce:

Nabízíme:

• práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
  • jistotu stabilního zaměstnání u jednoho z největších zaměstnavatelů v regionu

Nástup možný dle dohody.

Nabízíme:

• práci na zcela nově zrekonstruovaném pracovišti s moderní technologií,
  • nástupní mzdu 25 320 Kč plus příplatky za práci o víkendu nebo ve svátek,
  • pololetní výkonnostní příplatky,
  • řadu zaměstnaneckých výhod a benefitů: 25 dnů dovolené, závodní stravování za dotovanou velmi nízkou cenu, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 7 200 Kč ročně, benefitní kartu s kreditem až 4 000 Kč ročně, bezplatný přístup do on-line knihovny Bookport.cz (sekce odborné literatury i beletrie), příspěvek na kulturní, sportovní, zájmové (včetně vzdělávacích) a společenské akce do výše 4 000 Kč za rok, 1× ročně příspěvek na rekreaci z katalogu CK ve výši 3 000 Kč pro zaměstnance a 1 000 Kč pro rodinného příslušníka, příspěvek na tábory, soustředění či kroužky pro děti zaměstnanců ve výši 4 000 Kč za rok na jedno nezaopatřené dítě, sleva 10 % na nákupy v nemocniční lékárně, fasování doplňků stravy na podporu imunity, finanční bonus za očkování proti chřipce a covidu-19, dovolenou za zvýhodněnou cenu od partnerů nemocnice, společné volnočasové aktivity, dobrý kolektiv.

Požadujeme:

• základní vzdělání,
  • vztah k vaření,
  • praxe na obdobné pozici výhodou,
  • odpovědnost a spolehlivost.

Písemné žádosti s profesním životopisem zasílejte na adresu

Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
paní Machačová Lenka, vedoucí gastrocentra
Maxima Gorkého 77, Kryblice