Zákaz přítomnosti otce u porodu, informace z gynekologicko-porodnického odd. - AKTUALIZOVÁNO

• Z rozhodnutí statutárního ředitele Ing. Procházky platí od dnešního dne, vzhledem k rozšíření nákazy COVID-19 a ochrany zdraví našich pacientů, zákaz otce u porodu. Otec či jiná osoba rodičku pouze doprovodí na příjem, po předání pacientky porodní asistence opustí budovu porodnice.
  • Těhotné ženy a ženy s akutními gynekologickými potížemi, které mají podezření na COVID-19, prosíme, aby nejprve z domova kontaktovaly zdravotnický personál telefonem na lince: 499 866 472 (porodnice), 499 866 478 (gynekologie), kde jim budou poskytnuty patřičné informace.
  • Těhotné ženy a ženy s akutními gynekologickými potížemi, bez příznaků rizika nákazy COVID-19, zvoňte v době pohotovosti na příslušné oddělení.

Děkujeme za pochopení!