Gynekologické lůžkové oddělení
Návštěvní hodiny
| Den | Čas |
|---|---|
| Pondělí - Neděle | 13:00 - 19:00 |
Na lůžkovém oddělení gynekologie jsou hospitalizovány pacientky s gynekologickou problematikou. Provádíme široké spektrum laparoskopických operací. To zahrnuje, mimo jiné, miniinvazivní laparoskopické odstranění dělohy a urogynekologii. Přirozenou součástí spektra výkonů je i operativa vaginální, v nezbytných případech pak i otevřená - břišní. Disponujeme vlastními dvěma plně vybavenými operačními sály.
Ke standardnímu přístrojovému vybavení patří dvě endoskopické věže s příslušným vybavením pro nitroděložní i nitrobřišní operativu, radiochirurgický nůž (k operacím na hrdle děložním) a řada dalších.
Pacientky jsou hospitalizovány na dvoulůžkových pokojích se sociálním zázemím v "buňkovém" systému. K dispozici je pak dle situace i samostatný dvoulůžkový pokoj. Pooperační pokoj, sloužící ke sledování bezprostředně po operaci, je vybaven nejmodernějšími monitory a zařízením. Naše pracoviště provádí až na zcela výjimečné situace veškeré operace endoskopicky. Tedy "uzavřenou" cestou, která prokazatelně zkracuje jak délku hospitalizace, tak následnou rekonvalescenci.
V případě dotazů či připomínek se nezdráhejte obrátit na vedení oddělení.
Kontaktní údaje