Kariéra v trutnovské nemocnici

Zaměstnanecké benefity

Stabilizační odměny

Novým zaměstnancům ve zdravotnických povoláních poskytujeme stabilizační odměny. Aktuální výše je uvedena v jednotlivých výše zveřejněných inzerátech, případně může být sdělena na dotaz či při osobním pohovoru. Odměna může být vyplacena již po zkušební době – po třech měsících. Podmínkou vyplacení stabilizační odměny je setrvání v pracovním poměru alespoň 18 měsíců a úvazek min. 0,5. V případě zkráceného úvazku se částka alikvotně krátí.

Týden dovolené navíc

Každý zaměstnanec má u nás 25 dní dovolené. Zaměstnanci oddělení radiodiagnostického a oddělení klinické a radiační onkologie mají 30 dnů.

Příspěvek na závodní stravování

V naší jídelně máte na výběr ze 4 jídel. Je také možné domluvit se individuálně při nutnosti dodržování určité diety. Zaměstnavatel na úhradu ceny oběda přispívá a částka k úhradě pro zaměstnance je tedy pouze 30 Kč.

Příspěvek na pojištění

Našim zaměstnancům přispíváme na penzijní nebo životní pojištění částkou až 600 Kč měsíčně.

Vzdělávání

Podporujeme naše zaměstnance ve zvyšování či prohlubování kvalifikace na všech pracovních pozicích, hradíme veškeré související náklady. Zajišťujeme a umožňujeme specializační i celoživotní vzdělávání lékařů i nelékařů, spoluorganizujeme akreditovaný kvalifikační kurz sanitář apod. Přehled našich akreditovaných pracovišť najdete zde.

Ubytování

Nabízíme ubytování na naší ubytovně v blízkosti nemocnice, kde jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a sociálním zařízením. Pokoj je vybaven nábytkem, dvouplotýnkovým vařičem a lednicí. Další možností je bydlení ve služebním bytě po zkušební době s dotací.

Účet u ČSOB

Zaměstnanci, kteří mají osobní účet u ČSOB mají vedení účtu zdarma.

Benefitní karty

Zaměstnanci obdrží benefitní kartu, na kterou se jim každé 3 měsíce přičte částka 1 000 Kč. Tuto kartu mohou využít na volnočasové aktivity, do lékáren apod. Seznam všech partnerů je k nahlédnutí na webových stránkách poskytovatele této služby.

STUDENTI – PRAXE

STUDENTI – BRIGÁDA

MUDr. Alena Kopecká

lékařka
náměstek LPP
Lékařský pokoj+420 499 866 248

Bc. Tereza Dudáčková

Osobní údaje

Osobní údaje poskytnuté uchazečem budou v Oblastní nemocnici Trutnov a.s. zpracovány pouze za účelem posouzení vhodnosti na danou pozici a nejsou předávány jinému příjemci. Právním titulem zpracování Vašich osobních údajů je oprávněný zájem vybrat podle dovedností a schopností nejvhodnějšího kandidáta na nabízené pracovní místo.

Po ukončení výběrového řízení Vám budou osobní materiály vráceny, nebo, pokud nebude možné Vám je vrátit, zlikvidovány. Získané životopisy jsou uchovávány půl roku a poté jsou skartovány. Více informací je uvedeno v sekci GDPR na našich webových stránkách.

Slaný karamel? Tekutý písek? VESELÁ nemocnice? A proč ne?

My v trutnovské nemocnici víme, že:

Život nepočká. Je teď a tady. Úsměv je léčivý. Za stejnou práci si lidé zaslouží stejné peníze. Čas, který trávíme v práci, může být příjemný, když víme, že má smysl. Dobrý oběd pomáhá k lepší náladě. A dobré vztahy jsou základem dobrého týmu. Jsme rádi, když na sobě naši lidé chtějí pracovat, a proto podporujeme jejich vzdělávání. Kdo to má daleko, tomu pomáháme s ubytováním. Trutnov je totiž krásné místo k životu. O malebná (často zasněžená) zákoutí tu není nouze. Rodiny si pochvalují širokou nabídku škol a kultury. A do Krkonoš je to opravdu blízko.

Stejně jako pracujeme na tom, aby prostory naší nemocnice byly co nejpříjemnější a vybavení co nejmodernější, tak se snažíme naše řady rozšiřovat lidmi, kteří budou v práci opravdu spokojeni. Mladé lékaře a sestry chceme vést a naučit, co umíme. Zároveň také oceňujeme zkušenosti, se kterými k nám naši noví kolegové přicházejí. A současně nejsme uzavřeným světem. Komunikujeme a spolupracujeme s městem Trutnov, zdravotnickou školou, Zdravotním klaunem a dalšími organizacemi v našem okolí.

Věříme totiž ve spolupráci.

Trutnov - město draka

Město Trutnov ležící v podhůří Krkonoš je pomyslnou východní bránou do našich nejvyšších hor. Do jeho historie jsou zapsány požáry, dobývání husitským vojskem, morové epidemie, prusko-rakouská bitva roku 1866 i povodně. Vyrostlo však z něho půvabné jedenatřiceti­tisícové centrum podkrkonošského regionu.

Podle staré pověsti založil město pan Albrecht z Trautenbergu, když spolu se svou družinou svedl vítězný souboj se zde sídlícím drakem. Zpodobení tohoto bájného tvora potkáte na mnoha místech Trutnova – v létě na věži Staré radnice, v Dračí uličce či v městském parku. Je zobrazen i na městském erbu.

Trutnov se může pyšnit mnoha historickými a architektonickými památkami. Dnešní Krakonošovo náměstí lemují renovované domy s rysy baroka, empíru a klasicismu. Dominantou náměstí je Krakonošova kašna z roku 1892, z níž město i rodné hory obhlíží vládce hor Krakonoš.

Město nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití. V jeho centru naleznete Galerii draka, dále se zde nachází Muzeum Podkrkonoší v Trutnově, které neustále připravuje poutavé výstavy vztahující se k historii nejenom Trutnova, ale i jeho okolí. Galerie města Trutnova je pak zaměřena na prezentaci moderního a současného umění. Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas – UFFO je trutnovským divadlem, kde lze zhlédnout to nejlepší, co současné divadelní scény z celé republiky nabízejí.

Milovníci sportu pak jistě ocení rozmanité sportovní zázemí. V Trutnově se nachází letní koupaliště, krytý bazén, zimní stadion, atletický a fotbalový stadion, bikepark a v nedalekých lesích také síť terénních stezek pro horská kola Trutnov trails.

V blízkém okolí Trutnova lze také nalézt řadu zajímavých míst – například dělostřeleckou pevnost Stachelberg, obra mezi pevnostmi z roku 1938. V její těsné blízkosti se nachází rozhledna Eliška, která nabízí pohled na okolní krajinu. S trochu jinou etapou dějin města pak návštěvníky seznamuje naučná stezka Po stopách války 1866 – Den bitvy u Trutnova 27. 6. 1866. Na čtyřkilometrovou vycházku po její základní trase vedoucí příměstským lesem se můžete vydat z trutnovského náměstí.