Nemocnice věnovala novopečeným maminkám dárkové šeky

Vedení Oblastní nemocnice v Trutnově ve spolupráci s Královéhradeckou lékárnou přivítalo poslední miminka roku 2019 a první miminka roku 2020 malým dárkem. Všechny maminky, které přivedly na svět svá miminka poslední den roku 2019 a první den roku 2020 v Trutnově, obdržely od trutnovské nemocnice malé poděkování za výběr naší porodnice. Primář gynekologicko-porodnického oddělení MUDr. Milan Krotký společně s vrchní sestrou Mgr. Lenkou Mikešovou osobně předali dárkové šeky v hodnotě 500 Kč na volný nákup v kterékoli pobočce Královéhradecké lékárny a.s. celkem 6 maminkám. „Na Silvestra se u nás narodily celkem 4 děti a na Nový rok jsme na našem oddělení přivedli na svět 2 miminka. Věříme, že maminkám nejmladších dětí roku 2019 a naopak nejstarších dětí roku 2020 udělalo toto drobné poděkování radost,“ říká primář oddělení. Mezi obdarovanými byla i malá Táňa, která je úplně prvním miminkem nového roku v celém Královehradeckém kraji. Narodila se v trutnovské porodnici 1. ledna 2020 ve 2:11 hodin a vážila 3,68 kilogramů a měřila 51 centimetrů.