Novinky z trutnovské porodnice

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.

Pro Váš pocit nerušeného a bezpečného průběhu porodu Vám nabízíme hydroanalgezii, individuální přístup ke každé rodičce, epidurální analgezii dostupnou 24 hodin denně, konzultaci Vašeho porodního plánu a nově přidáváme aromaterapii s aromadifuzérem, který je napojen na Váš „chytrý telefon“.

Od poloviny července 2019 představíme nové předporodní kurzy pod vedením našich porodních asistentek. To vše ve spolupráci s laktačními poradkyněmi. Získáte tak praktické a užitečné informace ohledně porodu, prvního kontaktu s dítětem, kojení. Díky tomu budete při porodu i v následném šestinedělí ve větší pohodě.

Další novinkou naší porodnice je cvičení pro těhotné (též probíhající od července 2019). Lektorkami jsou proškolené porodní asistentky, které mohou cviky sestavit více relaxačně, nebo zařadí větší množství posilovacích cviků pro aktivnější maminky. I zde nabízíme individuální přístup. Každá cvičební skupina bude mít maximálně 5 žen. Cvičení potrvá nejdéle hodinu včetně patnáctiminutové relaxační fáze.