!Trutnovská nemocnice ruší plánované výkony a vyšetření!

Vážení pacienti,

s ohledem na aktuální vývoj situace spojené s infekcí Covid-19 ruší Oblastní nemocnice Trutnov s okamžitou platností veškeré plánované operace a vyšetření, která je možné odložit. Od pondělí bude nemocnice poskytovat zdravotní péči pouze pro akutní pacienty a stavy po operacích. Toto opatření se netýká onkologických pacientů, o které budeme nadále pečovat ve stejném rozsahu. Bude zrušen veškerý neakutní provoz v nemocnici. Jedná se o všechny operace, které nejsou nezbytné, a plánovaná vyšetření ve specializovaných ambulancích. Tímto opatřením se snažíme o zachování schopnosti nemocnice poskytovat zdravotní péči potřebným pacientům a minimalizovat kontakty na nezbytné minimum. Prosím všechny pacienty aby zvážili, jestli jejich návštěva nemocnice je opravdu nutná.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Vedení nemocnice