Poděkování na dětské oddělení

Dobrý den,

mohu požádat o poskytnutí pochvaly na tyto jmenované lékaře vaší nemocnice jedná se o Mudr. Dagmar Paverovou, dále Mudr. Kubát a primáře dětského oddělení pomohli nám při těžké situaci syna vždy jsou ochotni a vstřícný řešit problém jsou to lidicky na svém místě mužů požádat o zaslání panu řediteli že má na svém pracovišti takové profesionální lékaře kterých v dnešní době ve velice pomalu a stát bych si jejich nelehké práce měl vážit. Moc jim děkuji za jejich pomoc a můžete to dát veřejné tohle je málo co si tyto lékaři zaslouží za jejich pomoc, škoda že jede zařídit i jiná odměna, jelikož opravdu byli na svém místě s pomohli řešit nelehkou situaci našeho syna. Kdyby šlo zařídit finanční ohodnocení tak bych byla ráda jako odměnu za jejich práci i ve svém soukromí děkuji moc.

M.