Trutnovská nemocnice podpoří projekt "Daruj krev s Českým rozhlasem"

Ve středu 1. června 2016 startuje již tradiční projekt „Daruj krev s Českým rozhlasem“, do kterého se zapojí i transfúzní a hematologické oddělení Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Projekt si klade za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o problematice dárcovství krve, zmírnit obavy a strach z odběru krve, motivovat mladé lidi k dárcovství a zároveň zvýšit počet dárců, kteří se rozhodnou pro opakované dárcovství krve.

Zájemci se mohou do akce „Daruj krev s Českým rozhlasem“ zapojit od 1. do 20. června 2016

vyplněním registračního formuláře na stránkách Českého rozhlasu (www.darujkrev.rozhlas.cz). Po vyplnění všech nezbytných údajů přijde potvrzovací e-mail s podrobnými informacemi, včetně kontaktů na vybrané transfúzní oddělení. Pro dárce, kteří se k projektu připojí, jsou připraveny drobné dárky od Českého rozhlasu.