UFFO ROZTANČIL SPOLEČNÝ PLES NEMOCNICE A CHARITY

I když už jsme zase v zajetí pracovních povinností, ještě se chceme krátce ohlédnout za pátečním společným benefičním plesem naší nemocnice a Oblastní charity Trutnov, který rozvibroval UFFO rytmickými tóny, smíchem, dobrou náladou a skvělou atmosférou.

Troufáme si říci, že náš společný ples byl slavnostní a uvolněný zároveň, elegantní a přitom neškrobený, radostný a veselý. Za skvělou muziku děkujeme kapele Levou rukou band, která opět dokázala udržet parket plný od začátku do konce a neváhala také vyrazit z pódia přímo mezi tanečníky. Moderátorkou večera byla milá Kamila Nývltová, která také zpestřila program svým zpěvem. Viděli jsme parádní taneční vystoupení a zlatým hřebem večera byla dražba diamantových náušnic od generálního partnera plesu – firmy Silvego.

Aktualitou dnešního dne je zpráva, že vydražitel tohoto krásného šperku se ho rozhodl věnovat PRVNÍ HOLČIČCE, která se v naší porodnici narodí přesně ZA PŮL ROKU od dnešního dne, tedy 9. 7. 2024 ‼️ Za toto krásné gesto DĚKUJEME! A neméně důležitou zprávou je, že výtěžek z našeho benefičního plesu, který byl určen pro Nadaci Anežka, činil krásných 75000 Kč! Zapomenout nesmíme ani na bohatou tombolu plnou regionálních produktů a výrobků. Děkujeme všem, kteří jste přispěli ať už zakoupením vstupenky, lístků do tomboly a svou účastí a dobrou náladou k tomu, že se letošní ples opravdu vydařil.