Duhový domov na dětském oddělení

Nezisková organizace Duhový domov nechala vzniknout projektu MUZYKU(K)S, díky kterému chce přispívat na různé charitativní záměry. Část výtěžku akce Aladin a Ládin Divadla bratří Formanů, která proběhla v létě na nádvoří Hospitalu Kuks, podpořila i naše dětské oddělení. Vybrané peníze umožnily neziskové organizaci Duhový domov překrásně vyzdobit obě příjmové ambulance veselými barevnými obrazy se zvířecími motivy. První dojem je vždy velmi důležitý. Proto máme nesmírnou radost, že můžeme rozptýlit malé pacienty a odpoutat pozornost od jejich trápení, bolesti či nepříjemných zákroků.

Tímto velmi děkujeme manželům Liškovým. Zakladatelé neziskové organizace a zároveň výtvarníci, kteří celou výzdobu zrealizovali, se s námi k naší radosti ještě neloučí. Přislíbili nám pomoc s rekonstrukcí a výtvarnou podobou herny určené dětem, hospitalizovaným společně s rodiči na našem oddělení. Více informací o neziskové organizaci naleznete na internetových stránkách www.duhovydomov.cz