Lůžkové oddělení ortopedie

Kontakty

Inspekční pokoj+420 499 866 351

Návštěvní hodiny

Den Čas
Pondělí – neděle 13.00 – 19.00

Umístění

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.
2. NP

Popis pracoviště

Hospitalizační péče je zajišťována na 20ti lůžkovém oddělení. K dispozici je pooperační pokoj se 3 lůžky, z nichž je každé vybaveno vlastním monitorem. Další třílůžkový pokoj intermediární péče je taktéž vybaven monitorem. Oba pokoje jsou vybaveny rozvody medicinárních plynů. Ostatní lůžka standardní péče jsou rozmístěna na 2 čtyřlůžkových, 2 třílůžkových, 1 dvoulůžkovém a 1 jednolůžkovém pokoji, který je nadstandardně vybaven vlastním hygienickým příslušenstvím, internetem a televizí. Pro ostatní pokoje je k dispozici 1 WC se sprchou pro ženy, 1 WC se sprchou pro muže a 1 WC pro imobilní pacienty se 2 sprchami. Všechna 4 WC na oddělení mají madla a zvýšené mísy nutné pro pacienty po operaci TEP kyčlí.

Rehabilitace je zajišťována pravidelnou přítomností rehabilitačního pracovníka na ortopedickém oddělení v dopolední směně, k dispozici jsou na oddělení motorové dlahy k procvičování kolenního kloubu, k dalším procedurám je možno využít kapacity rehabilitační ambulance nemocnice.

Bezbariérový přístup na operační sály, rehabilitační ambulanci, chirurgické, interní a další lůžková oddělení i ambulance je zajištěn komunikačním traktem s tunely a výtahy. Přístup na RDG pracoviště s CT, RTG a UZ je zajištěn 2 výtahy v téže budově.