Lůžkové oddělení ortopedie

Kontakty

Inspekční pokoj+420 499 866 351

Návštěvní hodiny

Den Čas
Pondělí – neděle 13.00 – 19.00

Umístění

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.
2. NP

Popis pracoviště

Hospitalizační péče je zajišťována na 20ti lůžkovém oddělení. K dispozici jsou 2 pooperační pokoje dohromady se 7 lůžky, z nichž je každé vybaveno vlastním monitorem. Všechny pokoje jsou vybaveny rozvody medicinárních plynů. Ostatní lůžka standardní péče jsou rozmístěna na 4 čtyřlůžkových a 4 dvoulůžkových pokojích. Pro všechny pokoje jsou k dispozici 2 WC se sprchami pro ženy a 2 WC se sprchami pro muže. Všechna 4 WC na oddělení mají madla a zvýšené mísy nutné pro pacienty po operaci TEP kyčlí.

Rehabilitace je zajišťována pravidelnou přítomností rehabilitačního pracovníka na ortopedickém oddělení v dopolední směně, k dispozici jsou na oddělení motorové dlahy k procvičování kolenního kloubu, k dalším procedurám je možno využít kapacity rehabilitační ambulance nemocnice.

Bezbariérový přístup na operační sály, rehabilitační ambulanci, chirurgické, interní a další lůžková oddělení i ambulance je zajištěn komunikačním traktem s tunely a výtahy. Přístup na RDG pracoviště s CT, RTG a UZ je zajištěn 2 výtahy v téže budově.