Návštěvy pacientů v Oblastní nemocnici Trutnov opět umožněny

Vážení příbuzní, kolegové, kamarádi a známí pacientů,

epidemická situace v našem regionu i vládní opatření nám umožňují od 18. 5. 2021 po mnoha měsících opět otevřít naši nemocnici i pro Vás – návštěvy hospitalizovaných pacientů. Návštěvy jsou od zítřejšího dne umožněny na všech lůžkových odděleních Oblastní nemocnice Trutnov a to v době od 13 do 18 hodin. Návštěva mimo uvedené hodiny je možná pouze po dohodě s primářem/pri­mářkou nebo ošetřujícím lékařem/lékařkou ve výjimečných případech (nezletilý pacient, pacient s omezenou svéprávností, terminální stádium,…).

I nadále se snažíme chránit naše pacienty, zdravotníky i Vás, a proto budou návštěvy umožněny POUZE za splnění jedné z následujících podmínek:

• předložení potvrzení o negativním testu (PCR test platnost 7 dní, Antigenní test platnost 3 dny)
  • předložení dokladu o provedeném očkování, kdy od první dávky uplynulo minimálně 14 dnů
  • předložení dokladu o prodělaném onemocnění COVID-19, od kterého neuplynulo více než 180 dnů.

Návštěvy musí mít po celou dobu nasazený respirátor FFP2 a v současně mohou být u pacienta maximálně 2 osoby.
Prosíme Vás, abyste dodržovali všechny výše uvedené podmínky a respektovali pokyny našich zdravotníků. Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Za vedení nemocnice ON Trutnov
Ing. Miroslav Procházka, Ph.D.
předseda správní rady