Nemocnice reaguje na zájem o antigenní testování! Kapacity jsou dostatečné!

Vzhledem k aktuálnímu zvýšenému zájmu o antigenní testování Oblastní nemocnice Trutnov navýšila testovací kapacity v rámci stacionárních míst. Na odběrovém místě v nemocnici pro testování v automobilech „drive-in“ je možné se objednat na antigenní testování od 11.3. v odpoledních hodinách od 12:00 do 15:00 a o víkendech od 10:00 do 15:30, v druhém odběrovém místě pro „pěší“, které je umístěné v plicní ambulanci, je možné se objednat každý všední den od 7:15 do 12:00. Pro objednání v rezervačním systému je nutné vyplnit rezervační formulář.

Pro zájemce o testování z řad organizací a obcí jsme schopni nabídnout testování mobilními týmy při testování více jak 20 osob na jednom místě. V případě zájmu o testování ve firmě/obci je na email nemocnice@nemtru.cz nezbytné sdělit předpokládaný počet testovaných osob, schopnost zabezpečit adekvátní prostor pro testování a časové rozpětí, kdy je možné testovat (např. 6:00 až 14:00 nebo 12:00 až 18:00,…), případně zda je možné testovat kdykoli v týdnu nebo který konkrétní den. Testování bude potvrzeno v závislosti na volné kapacitě některého z mobilních týmů v konkrétní čas.