Poděkování na chirurgii

Vážení přátelé,

dne X.XX. 2022 jsem se podrobil poměrně velkému chirurgickému zásahu. Před samotnou operací mne pan primář informoval o možnostech výsledku. Operace se nakonec podařila. Dne XX.XX. jsem se vrátil do domácí péče.

Chtěl bych moc poděkovat nejen za vlastní operační výkon, ale i za následnou péči celého personálu. Velice mne mrzí, že se někteří pacienti chovají hrubě a jsem si tedy vědom toho, že je třeba vyjádřit i kladnou reakci.

Prosím proto, abyste celému oddělení tlumočili moje poděkování, ať nemají stres z toho, že ne všichni chápou nutnost respektu nejen lékaře k pacientovi, ale i naopak. Měl jsem možnost s personálem hovořit a nabyl jsem z toho velice dobrého dojmu. Odjížděl jsem s rozloučením a pevným přesvědčením o kvalitě zdravotního i obslužného personálu.

S přátelským pozdravem

Ing. Z. P.