Objednat k vyšetření

Podle doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR se v Oblastní Nemocnici Trutnov a.s. postupně obnovuje běžný provoz včetně plánovaných výkonů a kontrol v poradnách. Pacient, kterému byl plánovaný výkon či poradna zrušen, bude telefonicky vyzván k novému termínu. Pokud je pacient objednán do nemocnice na termín po 27. 4. 2020 a nebyl telefonicky zrušen, pak datum i čas platí. Prosíme o dodržování naplánovaných časů vyšetření, kontrol a výkonů. Jedině tak zajistíme, že v čekárnách se nebude hromadit velký počet lidí. Z tohoto důvodu je také nejvhodnější, aby pacient, který nevyžaduje asistenci, přicházel samostatně bez doprovodu. Pokud to pacient sám nezvládne ze zdravotních důvodů, tak pouze s jednou osobou jako asistujícím doprovodem. Zároveň žádáme pacienty pokud z jakýchkoliv důvodů budou chtít odložit plánované procedury, ať se telefonicky omluví a neblokují termíny pro jiné pacienty.

Ve vybraných ambulancích je možno se objednat pomocí formuláře přímo z webových stránek. Po odeslání objednávky Vám telefonicky nebo emailem sdělíme termín vyšetření. 

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.

V ortopedické ambulanci provádíme:

  • aseptické převazy
  • odstranění stehů
  • sutury kožních ran
  • menší aseptické ambulantní operační...
Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.

Oční ambulance je vybavena nejmodernějšími přístroji na diagnostiku nemocí sítnice, zrakového nervu a nemocí oka dětského věku. Do...