Poděkování na chirurgické oddělení a ARO

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila velikou pochvalu a zároveň i díky celému chirurgickému oddělení. 11. května 2021 jsem přišla do ambulance chirurgie s bolestmi břicha. Přijala mě velice příjemná sestřička, poté jsem šla k panu doktorovi Sedláčkovi. Ten má velice pěkný přístup k pacientům, je citlivý, ale pečlivý, při vyšetřování rozbolavělého pacienta. Další sestřičky v ambulanci byly též příjemné. Od 27. 6. do 2. 7.2021 jsem byla hospitalizovaná na chirurgickém oddělení. A opět – všichni příjemní, vysvětlili mi, co mě čeká. V pondělí jsem šla na operaci se žlučníkem, pan doktor Buryánek se mi představil jako anesteziolog. Omlouvám se ostatním, jejichž jména si už bohužel nepamatuji. Následoval pobyt na pooperačním oddělení – kdybych neměla po operaci, připadala bych si jako v lázních. Vstřícnost, pochopení, klid, pohoda – samé superlativy na celý kolektiv.

Trochu jsem se rozepsala, ale hlavní, co jsem chtěla, je vyjádřit obrovský dík a úctu všem těm lidičkám, kteří se o mě (a nejen o mě) tak krásně starali. Jste úžasní. Moc Vám všem děkuji.

M.R.