Poděkování na chirurgii, mikrobiologii, stravovací úsek

Vážený pane řediteli Procházko,

byl jsem hospitalizován na oddělení chirurgii muži od XX. do XX. 1. 2024. Byl jsem v nemocnici Trutnov po dlouhé době a jsem mile překvapený, jaký kus práce jste za u dobu odvedli.
Lékařská péče byla bez chyby, pobyt v nemocnici doporučila MUDr. Alena Kopecká, ke které docházím do ambulance podiatrie. Její lékařská péče ve spolupráci s oddělením mikrobiologie a imunologie pod vedením MUDr. Evy Vítové učinily doslova zázrak a malíček na noze mně zachránily.
Sestřičky odvedly velký kus práce, tato práce je posláním. Střídání 12hodinových směn a skloubení s rodinným životem je velmi náročné a obdivuhodné.
Sanitářky a sanitáři byli velmi ochotní a milí. Starali se o čistotu a pořádek na oddělení.
Nesmím zapomenout na žákyně střední zdravotnické školy v Trutnově. Kmitaly na oddělení jak včely, paní učitelky byly náročné na jejich práci.
Nejen léčebnými postupy se dosahují pokroky v léčbě. Velkou poklonu vyjadřuji úseku stravování v nemocnici Trutnov. I když jsem měl diabetickou dietu, tak nad pestrostí a úpravou jídel jsem žasl. Jídlo bylo servírované ve vynikající tepelné kvalitě. Když jsem přátelům ukazoval fotografie snídaní, tak si mysleli že jsem byl v lázních nebo hotelu.
Když shrnu svůj pobyt v ON Trutnov, tak po všech stránkách jsem velmi spokojený. Děkuji všem, co se o mě starali, a na ty co jsem zapomněl těm se omlouvám.

S pozdravem spokojený pacient

Z. H.