Poděkování na gynekologicko-porodnické odd.

Vážený pane řediteli,

rádi bychom s manželem poděkovali gynekologicko-porodnickému oddělení Vaší nemocnice za naši J., která se narodila 9/2019. Po prvním porodu, který vůbec neproběhl dle našich představ (v jiné porodnici), jsme se po absolvování soukromého těhotenského kurzu vyzbrojeni obsáhlým porodním plánem rozhodli navštívit porodnici Trutnov, také na základě doporučení porodní asistentky Jitky Petiry. Našimi hlavními prioritami byly co nejpřirozenější porod, nepřetržitá přítomnost manžela, nepřetržitý kontakt s miminkem a kojení. Po první návštěvě a konzultaci s panem primářem Krotkým jsme začali tušit, že jsme zvolili správně. I když se mi přes veškerou snahu pana primáře nakonec nepodařilo porodit přirozeně, všechna ostatní přání a požadavky byly splněny k naší absolutní spokojenosti. Musím obzvlášť ocenit komunikaci lékařů a sester, o všem nás informovali, vše vysvětlili, vždy jsem věděla, co se bude dít a z jakého důvodu. Tým pana primáře Krotkého odvedl skvělou práci, rekonvalescence po císařském řezu byla výrazně rychlejší než po prvním porodu. Obrovské díky patří sestřičkám z oddělení šestinedělí, které se mi opravdu usilovně věnovaly a pomohly k rozkojení, byly vždy ochotné poradit a pomoct.

Porodnici Trutnov bychom doporučili všem budoucím rodičům.

S pozdravem,
J. a K. B.