Poděkování na internu

Oblastní nemocnice Trutnov, a.s.

Vážený pane primaři,
dne 7.5.-13.5.2022 jsem byla hospitalizovaná na Vašem oddělení pro akutní zánět pankreatitidy… Chci Vám i celému personálu poděkovat za vzornou péči, profesionalitu, ochotu, neskutečně vlídné chování… Při hospitalizaci jsem měla pocit, že se o mě stará vlastní rodina.
Vaše lidskost při vizitě, kdy se člověk nebál na cokoliv zeptat se přenášela i na celý personál. I přes velké pracovní vytížení byly sestřičky usměvavé, ochotné a i v noci kdy jsem nemohla spát jsem slyšela jak moc hezky se chovají ke starým lidem a zajištují jim potřeby, které vyžadovali. Nemohu opomenout i dva obětavé pány, kteří pracují pravděpodobně jako sanitáři a paní, které důkladně uklízely. V posledních letech kdy je zátěž pro lékaře, zdravotní sestry a veškerý personál obrovská a bohužel se to odráží i na pacientech, Vaše oddělení díky obětavému nasazení všech zaměstnanců patří mezi světlé vyjímky.
Nikdo z nás není rád v nemocnici, ale díky tomu co jsem na Vašem oddělení viděla vždy budu ráda s úctou k vaší práci vzpomínat…

Děkuji

M. H. B.