Poděkování na odd. klinické biochemie

Vážený pane řediteli,

Na tento dopis se chystám již od podzimu, vzhledem k pandemické situaci si ho dovoluji napsat až teď, kdy si myslím, že časově už Vám vyjde jeho přečtení.
Ráda bych vyzvedla práci vašich určitých podřízených jmenovitě paní prim. Šolcové její sestřičky Martiny a nejmenovitě (neznám jména) sestřiček v odběrové místnosti nemocnice Trutnov.
Nechci popisovat celý můj příběh, ale nebýt těchto žen konkrétně paní primářky a její sestřičky netuším, jaký by byl můj osud. Nejen že mi byl zachráněn život, ale zjistilo se i závažné onemocnění. Tyto ženy, a tým v odběrové místnosti v nemocnici Trutnov by si zasloužil velké ocenění, alespoň v podobě Vaší pochvaly.
Musím vzhledem k mým potížím navštěvovat více zdrav. zařízení, ovšem s takovou to ochotou a takovým to jednáním se setkám málo kde.
Jejich lidskost, vstřícnost a úcta k pacientovi je jedinečná. Mají čas na projevení emocí a empatii, což spousta bohužel zdrav. pracovníku neví ani co to je. Namítnete na emoce v tomto povolání není čas. Vím, o čem píšu, věřte čas, když se chce, se vždy najde.

Děkuji hezký den
O. P.