Poděkování na ortopedii a rehabilitaci

Dobrý den,

od XX.11. do XX.11.2023 jsem byla hospitalizována na ortopedickém oddělení nemocnice Trutnov.
XX.11.2023 mne pan MUDr. Peter Štoffa operoval, ansteziolog byl pan MUDr. Rahul Dilip.
Operace proběhla skvěle, pooperační průběh byl bez komplikací. Oběma lékařům děkuji.
Celkově byla hospitalizace na ortopedickém oddělení moc dobrá. Blahopřeji panu primáři MUDr. Aleši Chaloupkovi k profesionálnímu, empatickému týmu lékařů, střednímu zdravotnickému personálu ale i pomocnému zdravotnickému personálu.
Vše bylo skvělé a jsem velice spokojená a všem moc děkuji.

Moje spokojenost probíhala dále na rehabilitačním oddělení nemocnice Trutnov, kam jsem byla přeložena z ortopedie dne XX.11.2023.
Gratulace k personálu oddělení rehabilitace a poděkování paní primářce MUDr. Silvii Šidákové za péči. Děkuji lékařkám, jmenovitě ošetřující lékařce paní MUDr. Zuzaně Jörkové. Zdravotním sestrám, mojí rehabilitační pracovnici paní Karle Hellingerové DiS, i ergoterapeutce paní Mgr. Ivě Burlakové. Díky i empatickému pomocnému personálu.

MUDr. J. A.