Právě vyšlo nové číslo časopisu Vizitka!

Třetí letošní číslo časopisu Vizitka, který informuje o dění v nemocnicích Královéhradeckého kraje, právě vyšlo! Aktuální vydání se věnuje probíhající výstavbě v našich nemocnicích, včetně právě dokončených pavilonů náchodské nemocnice, přináší ale například i rozhovor s Michaelou Kapustovou, vedoucí odboru nákupu a grantových projektů náchodské nemocnice, která hovoří o tom, jaký proces předchází pořízení nového nemocničního vybavení. Přečtete si něco o novinkách v ambulantní péči a dění v našich nemocnicích, příběh pacienta, který po nehodě utrpěl život ohrožující zranění a zajímavý je také rozhovor se zdravotními klauny o tom, jak jejich profesi ovlivňují roušky a další preventivní nařízení. Nechybí ani personální novinky a na poslední dvoustraně už tradiční rubrika To jsme my s fotografiemi našich zaměstnanců. Časopis najdete jako obvykle ve vašich nemocnicích, či ho můžete prolistovat zde, v elektronické podobě.

Přeji Vám všem příjemné čtení!

Lucie Chytilová

šéfredaktorka