Právě vyšlo nové číslo časopisu Vizitka!

Poslední letošní číslo časopisu Vizitka, který informuje o dění v nemocnicích Královéhradeckého kraje, právě vyšlo! Aktuální vydání přináší rozhovor s MUDr. Zdeňkem Finkem, novým radním Královéhradeckého kraje pro zdravotnictví, informuje o úspěšném zvládnutí akreditačních šetření ve všech našich nemocnicích, nové metodě léčby karcinomu prsu v náchodské nemocnici, pohled primáře ARO jičínské nemocnice MUDr. Radka Majerčina na léčbu covid pozitivních pacientů i příběh jednoho z léčených pacientů. Najdete zde rozhovor o Covid-19 s MUDr. Evou Hankovou, ale také článek o zdravotnici, která ve volných chvílích píše knihy. Zajímavý je dvojrozhovor s personalisty, který je zaměřen na současnou složitou situaci v našich nemocnicích a v neposlední řadě si můžete přečíst, jak letošní rok hodnotí manažeři nemocnic. Časopis najdete jako obvykle ve vašich nemocnicích, či ho můžete prolistovat zde, v elektronické podobě.

Přeji Vám všem příjemné čtení!

Lucie Chytilová

šéfredaktorka