Výtěžek z našeho plesu putuje na domácí hospicovou péči

Trutnovské UFFO se 6. ledna rozzářilo noblesou dam a elegancí pánů a jeho zdi rozezněla veselá zábava. Společný ples naší nemocnice a Oblastní charity Trutnov byl opět velmi vydařený.

Nejenže se podařilo přivést na svět opravdu příjemnou společenskou akci s krásnou atmosférou – současně jsme také společně podpořili domácí hospicovou péči, na kterou putuje celý výtěžek plesu – 104.000 Kč! Terénní hospic, který trutnovská charita poskytuje lidem v Trutnově a okolí 25 km, zajišťuje kromě zdravotní péče také služby psychoterapeuta, duchovního, sociálního pracovníka i nutričního terapeuta a stará se o své klienty celostním způsobem. Děkujeme za tuto potřebnou práci!

Na fotografiích můžete vidět, že jsme ples rozhodně neproseděli! Bezkonkurenčně nejblýskavějším zlatým hřebem večera byla módní přehlídka, která ukázala některé naše dámy z řad lékařek, sestřiček a dalších zaměstnanců nemocnice v nečekaném světle – jako podmanivé modelky přehlídkových mol. Všeobecné nadšení sklidila také unikátní laserová show a taneční vystoupení. Moderátorem večera byl sympatický herec Robert Jašków.