Trutnovští zdravotníci jsou nositeli titulu králové a královny roku 2020!

Redakce regionálního magazínu Trutnovinky se ve svém každoročním hledání osobností uplynulého roku rozhodla ocenit zdravotníky trutnovské nemocnice a zdravotnické záchranáře z trutnovské ZZS. Titul králové a královny roku naše sestřičky, lékaře, ošetřovatelky a ošetřovatele, laborantky, sanitáře i sanitářky i zástupce dalších profesí, kteří drží nemocnici v chodu, velmi potěšil! Děkujeme redakci Trutnovinek za toto vyznamenání!

„Nejen v Trutnově, ale v celé republice svým nasazením a svou obětavostí právě zdravotníci udrželi a stále drží celý náš zdravotní systém pohromadě,“ zdůvodnil výběr loňských osobností roku Miloš Bartoň, šéf Trutnovinek. „V médiích se o tom mluví každý den, jak zdravotníci odvádí poctivou práci. Někomu už to možná může připadat jako klišé, ale já jsem přesvědčen, že to klišé není. Ba naopak vím, že je to opravdu záslužná a v tuto dobu i dost vyčerpávající a hlavně nebezpečná práce,“ dodal. Trofej z nerezové oceli, která měří 33 cm a váží 2,5 kg, předali zástupci redakce našim zdravotníkům 22. ledna.

PDF icon trutnovinky-magazin-unor-2021.pdf6.7 MB