Stipendijní program Oblastní nemocnice Trutnov a.s. - nelékařská povolání

Oblastní nemocnice Trutnov a.s. vyhlašuje Stipendijní program pro studenty:

• tříletého denního studia na vyšší odborné škole zdravotnické zakončeného absolutoriem (diplomovaná všeobecná sestra);
  • tříletého denního studia na vysoké škole zakončeného státní závěrečnou zkouškou v oboru všeobecná sestra, porodní asistentka, zdravotnický záchranář, fyzioterapeut, radiologický asistent.

Stipendijní program je určen pouze pro studenty na lékařských fakultách a fakultách zdravotnických studií vysokých škol, vyšších odborných školách zdravotnických v ČR v akreditovaných studijních programech MŠMT ČR.

Stipendijní program je platný a účinný pro období od 1. 9. 2022, přičemž k 1. 9. 2023 proběhla jeho aktualizace ve smyslu doplnění stipendiem podporovaných oborů o obor radiologický asistent.

Pro více informací kontaktujte Ing. Veroniku Svobodovou.

Žádost o stipendium